Odstranění žilek v obličeji, pavoučky

Odstraňování cévek v obličeji patří mezi velice vděčné a vyhledávané zákroky. Starší způsob odstraňování pomocí elektrických koagulačních jehliček patří již minulosti.

Laserem je možno odstranit žilky v obličeji velice rychle s minimální bolestivostí. Po prvním zákroku zmizí běžně 50-70% popraskaných žilek. Za měsíc následuje kontrola s event. drobnou dodělávkou, záleží na původním rozsahu a množství žilek. Vyjímečně je nutná ještě další kontrola. Efekt zákroku vydrží měsíce a roky. Postupně se pochopitelně pomalu objevují nové prasklé žilky. Ty jsou v drobných dodělávkách snadno odstranitelné. Po zákroku je ošetřené místo začervenalé několik hodin. Do druhého dne se objeví drobné stroupky, které je možno make-upovat. Ošetřené místo se protírá krémy a stroupky rychle mizí do několika dnů. Nutný je zákaz opalování cca 6 týdnů ev. nutno používat v létě opalovací krém s vyšším faktorem.

Nadměrné opalování, časté střídání chladu a tepla, rodinné dispozice a léky jsou nejčastější příčinou vzniku a recidiv prasklých žilek.

auto_stories

Odstranění žilek v obličeji, pavoučky - před výkonem
před výkonem
Odstranění žilek v obličeji, pavoučky - za měsíc po výkonu cévním KTP laserem
za měsíc po výkonu cévním KTP laserem
Odstranění žilek v obličeji, pavoučky - cévky kolem nosu a tváří
cévky kolem nosu a tváří
Odstranění žilek v obličeji, pavoučky - za měsíc po výkonu cévním KTP laserem
za měsíc po výkonu cévním KTP laserem
Odstranění žilek v obličeji, pavoučky - výrazné cévky tváří
výrazné cévky tváří
Odstranění žilek v obličeji, pavoučky - po 2 ošetřeních cévním KTP laserem
po 2 ošetřeních cévním KTP laserem
call_quality

Info k objednání

Vzhledem k velkému vyobjednání pracoviště a nemožnosti zvedat všechny telefony doporučujeme objednávat se jen na mobilním čísle, ev. poslat SMS.

Možno se objednat i zasláním e-mailu s udáním: jméno a příjmení, telefonní číslo, požadavek na objednání - např. operace, botox, cévky, kožní nerovnosti, tetováž.
Budeme Vám volat zpět.

Kde nás najdete?

ALC Zlín
Zlínské laser centrum
2. května 3070
760 01 Zlín