Cévní operace

Laserem asistované operace křečových žil v tumescentní infiltrační lokální anestezii

Na základě našich velmi dobrých zkušeností s ambulantními operacemi křečových žil metodou CHIVA jsme se rozhodli rozšířit způsoby chirurgického léčení křečových žil o originální metodu, která využívá vysokovýkonného operačního laseru se současným využitím tumescentní infiltrační anestezie.

Princip operace spočívá v infiltraci tkání kolem křečových žil speciálním tzv. tumescentním roztokem, který vede jednak k umrtvení okolních tkání a jednak k významnému snížení krvácení (tumescentní infiltrace se běžně užívá při operacích v kosmetické chirurgii – nové metody liposukce, facelifting apod.) a následném využití operačního KTP či NdYag laseru k dokonalému zatavení žilních spojek mezi povrchovým a hlubokým systémem.

Doplnění operační metody CHIVA o tumescentní infiltraci a využití laseru vede výraznému snížení pooperačních krevních podlitin, k minimalizaci vzniku recidiv (novému vzniku křečových žil) a tím i k významnému zlepšení kosmetického efektu. Tato v ČR originálně zavedená operace se provádí ambulantně. U křečových žil menšího rozsahu pouze v místním znecitlivění, u kompletních křečových žil v kombinaci s analgosedací. I po tomto typu zákroku je nezbytná kompresivní bandáž dolních končetin, ale ve velké většině případů není nezbytná pracovní neschopnost. Tuto metodu zavádíme na našem pracovišti na základě 5 měsíčních praktických zkušeností. Následně lze dokončit korekci žilních změn jako jsou retikulární či metličkovité cévy laserovým ošetřením.

call_quality

Info k objednání

Vzhledem k velkému vyobjednání pracoviště a nemožnosti zvedat všechny telefony doporučujeme objednávat se jen na mobilním čísle, ev. poslat SMS.

Možno se objednat i zasláním e-mailu s udáním: jméno a příjmení, telefonní číslo, požadavek na objednání - např. operace, botox, cévky, kožní nerovnosti, tetováž.
Budeme Vám volat zpět.

Kde nás najdete?

ALC Zlín
Zlínské laser centrum
2. května 3070
760 01 Zlín