Epilace laserem

1. Zlínské laser centrum začalo provádět laserové epilace jako první v České republice. V říjnu 1997 byl zakoupen rubínový epilační laser a s ním jsme prováděli epilace do jara roku 2000. V tomto období se v USA dostaly na trh epilační lasery nové generace s tzv. dlouhým pulsem. Dosavadní epilátory (rubínové a alexandritové) byly schopny odstranit jen tmavé chloupky a vyžadovaly velké množství opakování. Náš nový epilační laser americké společnosti Laserscope se jmenuje Lyra a vykazuje výrazně vyšší účinnost.

Jemné světlé ochlupení však i u tohoto laseru odolává déle. I přes vysokou účinnost je nutné počítat alespoň se 3-6 ošetřeními. Průměrně je zapotřebí 3-4 zákroky v odstupu 6 týdnů. Po 3-6 měsíční přestávce se ev. provádí drobné dodělávky. Zákrok se provádí přes chlazenou skleněnou destičku a je mírně bolestivý. Nejvíce asi na horním rtu a v tříslech.

Po zákroku je kůže několik minut začervenalá a u citlivých osob může vzniknout i 1-2 denní otok kůže. Ten však rychle ustupuje po chlazení. Vzhledem k nepoškození kůže je možno zákrok provádět i v letních měsících.To nebylo dosud možné. Naše zkušenosti s tímto epilačním laserem jsou velmi dobré. Velká většina klientů vykazuje po 3-4 zákrocích cca 60% redukci ochlupení. Po půl ročním odstupu pak asi 90% redukci.

Je nutné si uvědomit, že neexistuje metoda trvalého celoživotního odchlupení a i u epilace laserem se jedná o metodu, která se po letech musí zopakovat. Vznik nových chloupků je postupný a hustota nově vzniklého ochlupení již nikdy nebude taková jako před započetím laserové epilace.

auto_stories

Epilace laserem - před ošetřeními
před ošetřeními
Epilace laserem - za 6 měsíců po 4 ošetřeních
za 6 měsíců po 4 ošetřeních
Epilace laserem - před ošetřeními
před ošetřeními
Epilace laserem - za 9 měsíců po 5 zákrocích
za 9 měsíců po 5 zákrocích
call_quality

Info k objednání

Vzhledem k velkému vyobjednání pracoviště a nemožnosti zvedat všechny telefony doporučujeme objednávat se jen na mobilním čísle, ev. poslat SMS.

Možno se objednat i zasláním e-mailu s udáním: jméno a příjmení, telefonní číslo, požadavek na objednání - např. operace, botox, cévky, kožní nerovnosti, tetováž.
Budeme Vám volat zpět.

Kde nás najdete?

ALC Zlín
Zlínské laser centrum
2. května 3070
760 01 Zlín