Odstraňování pigmentací laserem

Pod slovem pigmentace rozumíme nezhoubné barevné změny kůže ve smyslu zahnědnutí.

Dobře odstranitelné jsou:

  • sluneční (po opalování) pigmentace
  • stařecké (senilní) pigmentace
  • pigmentace po poraněních (zahnědlé jizvy, stopy po sklerotizaci apod.)

Na odstraňování se používají různé metody. Nejjednodušší metodou je potírání bělícími krémy. Další možností je odborně provedený peeling.

Laserové odstranění speciálním rubínovým laserem je nejúčinnější, ale nemusí vždy přinést požadovaný efekt. Obzvláště hormonální pigmentace na tvářích a na krku jsou často velmi odolné. Některé vrozené pigmentace jsou dokonce neodstranitelné. Před samotným použitím laseru na nejasné pigmentace se odebírá vzorek na mikroskopické vyšetření a postup se upravuje podle výsledku.

Sluneční a stařecké pigmentace jsou odstranitelné většinou jedním zákrokem. Ostatní typy ale často vyžadují opakované ošetření s postupným blednutím.

Nejúčinnější je ale vzniku pigmentací předcházet postupným opalováním a používáním opalovacích krémů od mládí. Nejhorší je rychlé opálení s následným spálením kůže.

auto_stories

Odstraňování pigmentací laserem - před ošetřením
stařecká pigmentová skvrna před výkonem
Odstraňování pigmentací laserem - za 2 měsíce
za 2 měsíce
Odstraňování pigmentací laserem - před ošetřením
pigmentová skrvna před ošetřením
Odstraňování pigmentací laserem - za 2 měsíce
za 2 měsíce
call_quality

Info k objednání

Vzhledem k velkému vyobjednání pracoviště a nemožnosti zvedat všechny telefony doporučujeme objednávat se jen na mobilním čísle, ev. poslat SMS.

Možno se objednat i zasláním e-mailu s udáním: jméno a příjmení, telefonní číslo, požadavek na objednání - např. operace, botox, cévky, kožní nerovnosti, tetováž.
Budeme Vám volat zpět.

Kde nás najdete?

ALC Zlín
Zlínské laser centrum
2. května 3070
760 01 Zlín