Odstraňování žilek na dolních končetinách

Drobné popraskané žilky na dolních končetinách, tzv. metlice, ženám vadí především z pohledu estetického nikoliv zdravotního. Způsob odstranění se volí podle lokality a velikosti žilek. Drobné žilky jsou odstranitelné cévním laserem, střední sklerotizací a větší operativně. Principem je pomocí světelného záblesku laseru uzavřít prasklé žilky. Velice často je nutno kombinovat jednotlivé metody. Nejčastěji sklerotizaci a laser. Zde je však bezpodmínečně nutná již konzultace s lékařem, který individuálně rozhodne o vhodném postupu. Většinou se musíte připravit na více zákroků a postupnou redukci žilek. Očekávejte 2-5 zákroků laserem.

Zákrok lehce pálí, ošetřené místo začervená, do jednoho dne se vytvoří stroupky, které zůstávají asi 1-2 týdny. I zde je zákaz opalování asi 6 týdnů. Kontroly se provádějí po 4-6 týdnech. Má-li klient sklony k tvorbě prasklých žilek musí počítat i s dalším vznikem nových žilek. Jednou uzavřená žilka se již neotevře, v její blízkosti se však může udělat nová. Vhodné je ošetřovat již drobné žilky, čím je větší průměr cévky tím je hůře odstranitelná.

auto_stories

Odstraňování žilek na dolních končetinách - před výkonem
před výkonem
Odstraňování žilek na dolních končetinách - za 2 měsíce po zákroku
za 2 měsíce po zákroku
Odstraňování žilek na dolních končetinách - před výkonem
před výkonem
Odstraňování žilek na dolních končetinách - za 2 měsíce po 2 ošetřeních
a 2 měsíce po 2 ošetřeních
Odstraňování žilek na dolních končetinách - před výkonem
ošetření v oblasti kotníků je již více náročné
Odstraňování žilek na dolních končetinách - výsledek po jednom roce práce
výsledek po jednom roce práce
call_quality

Info k objednání

Vzhledem k velkému vyobjednání pracoviště a nemožnosti zvedat všechny telefony doporučujeme objednávat se jen na mobilním čísle, ev. poslat SMS.

Možno se objednat i zasláním e-mailu s udáním: jméno a příjmení, telefonní číslo, požadavek na objednání - např. operace, botox, cévky, kožní nerovnosti, tetováž.
Budeme Vám volat zpět.

Kde nás najdete?

ALC Zlín
Zlínské laser centrum
2. května 3070
760 01 Zlín