• Jak odstranit nežádoucí chloupky?
  • Co s velkým nosem a malým poprsím?
  • Jak na žilky na nohách?
  • Jak se odstraňují kožní nerovnosti?

... FAQ - na našich stránkách naleznete odpovědi na vaše nejčastější dotazy ...


1. Zlínské laser centrum: Jak se k nám dostanete

Příjezdové cesty na nové pracoviště lasercentra Zlín od 1.1.2008 na adrese tř. 2.května 3070 ve Zlíně.

Od 1.1. 2008 budeme sídlit v bývalé továrně na boty firma Lacina. Tato budova má sice popisnou adresu 2. květa 3070, ale vchod do budovy je z uzké jednosměrné uličky Padělky I. Do uličky Padělky I se vjíždí z ulice Sokolská!!

Příjezd ze směru od Holešova - projedete kolem Kauflandu na Vršavě, pokračujete stále rovně po hlavní cestě. Po cca 300 m od Kauflandu začínají úzké uličky po vaší levé ruce. To jsou jednotlivé ulice Padělky. Před vámi po levé straně je velký asi 13 poschoďový obytný dům a před ním (asi 100m) je již odbočka doleva na Padělky I. Před odbočkou je na sloupu navaděč – šipka LASER.

Příjezd od Otrokovic - projíždíte od Otrokovic městem a jedete stále po hlavní cestě. Po pravé ruce vidíte Velké kino a Prior, jedete stále rovně, projedete světelnou křižovatku, další semafor je na přechodu pro chodce. Za ním po 200 m na světelné křižovatce doleva. Po levé ruce je kostel, vpravo je divadlo. Pojedete ale stále rovně, projedete pod podjezdem a za ním je most. Asi po 200 m za mostem je světelná křižovatka a vy jste již na ulici Sokolská. Po pravé ruce vidíte 13 poschoďový dům a již by měla být vidět cedule LASER – jedná se o první odbočku za vysokým domem doprava.

Příjezd od Vsetína - zde je nejlépe projet velkou částí Zlína po hlavní čtyřproudové cestě. Po pravé ruce budete míjet - Lídl, Albert, koupelnové studio, vinárnu Myslivna, Komerční banku a zde odbočíte doprava na světelné křižovatce. Dále pojedete rovně, projedete pod podjezdem a za ním je most. Asi po 200 m za mostem je světelná křižovatka a vy jste již na ulici Sokolská. Po pravé ruce vidíte 13 poschoďový dům a již by měla být vidět cedule LASER – jedná se o první odbočku za vysokým domem doprava.

V ulici Padělky I je po pravé straně parkoviště - parkovací místa pro klienty lasercentra.
Vchod je z uličky, po které jste přijeli. Sídlíme v 1.patře. Ve večerních hodinách, při zavřených dveřích, zazvoníte na videovrátného a sestřičky Vás pustí.

Při nejasnosti zazvoňte na telefon 777 835 002, 577 272 389 a navedeme Vás.

Mapa Zlína


1. Zlínské LASER CENTRUM, 2. května 3070, 760 01 Zlín | Nahoru | Zpět | Na úvodní stránku